Camlı Çelik Kapı Fiyatları 006

Orijinal fiyat: ₺43.428,13.Şu andaki fiyat: ₺35.018,75.

İstediğiniz Renkte ve Özellikte Üretim

Avrupa Birliği Standartlarında Isı ve Ses Yalıtımı.

15 Günde Özel Üretim Lüks Kapılar

Kredi Kartına Taksit Seçenekleri

Ücretsiz Keşif Ücretsiz Montaj

10 yıl Garanti

Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin

emir-celik-kapi-iletisim-hatti-musteri-destek-hatti-villa-kapisi-whatsapp-siparis-hatti

 • Kapı kasaları 2 mm Ereğli 1. Sınıf Sac ile üretilmiştir.
 • Kasaların iç kısımları, kilit ve menteşe bölgelerinde ekstra güçlendirme için 4mm sac kullanılmıştır.
 • Kapının hareketli bölümü (kanat), 2 mm yekpare sac (1 mm + 1 mm kutu şeklinde) ile üretilmiştir. Bu kanat bölümü içerisine 150 yoğunlukta taş yünü ile doldurulmuştur.
 • Kapının hareketli kanatları 9 cm kalınlığındadır ve ağırlıkları ortalama olarak 90-100 kg'dır.
 • Kapılar hava sirkülasyonunu engelleme özellikli çift conta ile üretilmiştir. Bu, evin içi ile dışındaki hava akışını tamamen keser.
 • Kapı menteşeleri, 3 Adet 20'lik bilyalı menteşe kullanılarak yapılmıştır.
 • Kilit sistemi, 14 farklı noktadan kilitleme özelliği sunan Kale Merkezi Kilit sistemidir.
 • Kullanılan tüm aksesuarlar 304 krom paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları; kapının modeline, markasına, yapımında kullanılan malzemelere, bunların kalınlığına, ölçü ve boyutlara göre değişir. Villa kapısı; camlı, 3 boyutlu, ahşap kaplamalı ve hazır çelik kapılar farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Bütçe dostu fiyatı üstün kalite ile birleştiren firmamız, bu alandaki tüm beklentilere kusursuz işçiliğiyle cevap verir. Düşük maliyet, yüksek kalite anlayışını tüm ürünlerinde ortaya koyan firmamız, aradığınız nitelikli hizmeti uygun fiyata bulacağınız doğru adrestir.

Çelik Kapı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evlerde, apartmanların girişlerinde, villalarda, şirketlerde ve daha pek çok yerde tercih edilen çelik kapılar dayanıklılığıyla avantaj sağlar.

Öteki kapı türlerinden daha ağır bir yapıya sahip bu modeller, şık tasarımlarıyla da ilgi uyandırır. İç mekânları verimli bir biçimde koruyan çelik kapılar, çeşitli ekipmanlarıyla ve güvenlikli mekanizmalarıyla son derece modern bir teknoloji ürünüdür.

Büyük alanların, dairelerin, apartmanların girişlerini güzelleştiren çelik kapı modelleri fiyatları ile de farklı bütçelere hitap eder.

Çelik kapı fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler şöyle sıralanabilir:

 • Genişliği ve yüksekliği
 • Kasa ölçüsü
 • Ağırlığı
 • Kalınlığı
 • Hangi alanda kullanılacağı (Rezidans, villa, müstakil ev, apartman dairesi, okul, ofis, hastane, fabrika, acil çıkış ve yangın kapısı vs.)
 • Kilitlerin, millerin, tuzak ve mandal kısımlarının yapısı, dayanıklılığı
 • Çelik malzemesinin oranı ve türü
 • Class sınıflandırması (1 dereceli olanlar dayanıklılığı en az modellerdir. 6 ise, çelik kapılardaki maximum sağlamlık derecesidir.)
 • Alarm, kumanda ile kilitleme, parmak izi okuyucu gibi gelişmiş teknolojiler
 • Ekipmanlar (Gözetleme dürbünü, emniyet kelepçesi, çelik rozet, kapı halatı, barel setleri, kapı eşiği, menteşe, çelik tutmaç ve kollar, takviyeli kilit göbeğı vb.)
 • İthal malzemelerin kullanılması da fiyatları etkiler. Döviz kurunda meydana gelen değişiklikler ve enflasyon durumu birçok sektöre olduğu gibi çelik kapı imalat sektörüne de yansıyabilir.
 • Ekstra kaplamalar (Laminant, laminoks, meşe, ahşap, ceviz gibi)

Özelliklerin çeşitlenmesi ve aksesuar gibi detayların artması, fiyatların da yükselmesine yol açar. Ekonomik çelik kapı fiyatları için konuşacak olursak, hazır kapıların daha az maliyet gerektirdiği söylenebilir. Bunlar standart ölçülerde üretilir ve özel tasarım yapılmadığı için ücreti diğer çelik kapı modellerine kıyasla daha düşük olur.

Buna mukabil, lüks çelik kapı fiyatları daha fazladır. Villalarda kullanılan villa kapısı modelleri bunlara örnektir. Bunların standart bir fiyatı yoktur. Fiyat, istenilen tasarıma göre belirlenir.

Eskitme kasalı çelik kapılar da yenilikçi tasarımıyla göz dolduran lüks modeller içerisindedir. Bu ürünlerin alt plakalarında tek renge yer verilir. Fakat üst plakada sünger ve püskürtme tekniği ile eskitme görüntüsü oluşturulur. Bu da kapının nostaljik bir görünüme sahip olmasını mümkün kılar, antika bir atmosfer yakalanır. Estetik ve havalı bir duruş sergileyen bu tarz kapılar, lüks yapılarda sıklıkla rağbet görür.

Öte yandan lüks kasa çelik kapı modelleri üzerinde pvc kabartmalar barındırır. Bu da çelik kapı maliyetini artıran bir başka etkendir. Paslanmaz çelik iskeletlerden üretilen bu modeller gösterişli renkleri ve desenleriyle ilgi çeker.

Lüks tasarımıyla ön plana çıkan villa kapısı fiyatları bakımından yine diğer modellerden ayrılır. Hâliyle bu tarz yerlerde kullanılan çelik kapıların gerektirdiği maliyet daha yüksektir.

Çelik Kapı Fiyatları Villa Kapısı Fiyatları Istanbul Çelik Kapı (1)
Çelik Kapı Fiyatları Villa Kapısı Fiyatları Istanbul Çelik Kapı

Modern Çelik Kapı Fiyatları

Üst düzey performansına ve kalitesine rağmen modern çelik kapı fiyat açısından bütçeleri pek zorlamaz. İç çelik kapı, dış çelik kapı; laminant, laminoks, ceviz ve ahşap kaplama çelik kapı çeşitleri arasından size uygun bir model bulmanız mümkündür.

İşinize yaramayacak bir modeli sırf daha ucuz olduğu için almanız veya pahalı modellerin her zaman daha iyi olduğunu düşünmeniz yanlıştır.

Maddi ve manevi zarara uğramak istemiyorsanız; gerekli sertifikalara sahip, güvenli ve kaliteli, uygun fiyatlı bir çelik kapı modeline ihtiyacınız vardır.

Sitemizde ürünlerin fiyatlarını ayrıntılı olarak karşılaştırabilir, ürünleri fiyatlara göre sıralayarak özellikleriyle beraber mukayese edebilirsiniz.

Bütçenizi sarsmadan ihtiyacınız doğrultusunda en kaliteli çelik kapı modellerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece gereksiz masraflardan kendinizi koruyabilir, paradan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İstanbul Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı İstanbul ilçelerinin her birinde ayrı fiyatlandırmalarla karşımıza çıkar. Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul, her sektörde yoğun rekabet olan bir metropoldür.

Çelik kapı imalatı konusunda da zengin bir çeşitlilik sunan İstanbul, bu yönde hizmet veren binlerce firmaya sahiptir.

Bu kadar alternatif arasında kaybolmadan; en ekonomik fiyatlı, kaliteli ve güvenilir olanı bulmanız önemlidir. İşte firmamız, bu husustaki bütün ihtiyaçlara yanıt vererek en iyi fiyat ve en iyi hizmeti bir araya getirir.

Siz de 2022 çelik kapı fiyatları için web sitemizden yararlanarak en avantajlı fiyatı bulabilirsiniz. Böylece gerçekleştireceğiniz alışverişte kâr edebilir, ekstra harcama yapmaktan kurtulursunuz.

Gerekli özelliklerden ve kişisel tarzınızdan ödün vermeksizin en uygun fiyatlı çelik kapı modellerine buradan erişebilirsiniz. Güncel çelik kapı fiyat listesi ile sizin için en doğru olana rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Çelik Kapı

Çelik kapı; farklı kapı türlerinden daha uzun ömürlü, sağlam yapılı ve dayanıklı kapılardır. Konutların, iş yerlerinin, okulların ve çeşitli yapıların güvenliğini sağlama noktasında çelik kapı çözümlerine sıklıkla başvurulur.

Çelik Kapı Nedir?

Bunlar, 20-26 gauge değerlerindeki çeliklerden üretilen, koruyucu ve zırhlı bir yapıya sahip kapılardır. Bu kapıların yapısında poliüretan veya polistiren bileşenler yer alır. Öte yandan çelik kapılarda kompakt lamine, kompozit ve mobilya gibi dekoratif amaçlı malzemeler de kullanılır.

Bir mekânı daha güzel, verimli ve güvenli hâle getirmenin ilk adımı doğru kapıyı seçmektir. İyi bir çelik kapı yalnızca güvenlik sağlamakla kalmaz; evinize ve iş yerinize prestij, değer ve estetik katar. Bir mekânın ilk görünen yeri kapısı olduğu için, görselliğe de önem verilmelidir. Bu nedenle tasarımsal ve fonksiyonel bakımdan kusursuz bir çelik kapı tercih edilmelidir.

Çelik Kapı Özellikleri

 • Yangına karşı dayanıklılığı yüksektir.
 • Çelik saclarla ve çelik levhalarla güçlendirilmişlerdir.
 • Kendinizi her yönden güvende hissetmenizi sağlar. Hırsızlara karşı güçlü bir önlem niteliğindedir. Ayrıca mekânları soğuktan, haşerelerden, gürültülerden, tozlardan ve bunun gibi tehditlerden muhafaza eder.
 • Dışarıdan zorlanarak açılması imkânsızdır.
 • Kırılması zordur.
 • Farklı emniyet pimleri mevcuttur, gelişmiş kilit mekanizmaları ve gizli emniyet noktalarıyla güvenliği üst düzeye çıkarır.
 • Isı yalıtımına sahiptir.
 • Montajı kolaydır.
 • Darbelere ve olumsuz hava şartlarına dirençlidir. Kar, güneş, yağmur, korozyon ve buna benzer dış faktörlerden etkilenmez.
 • Enerji verimliliği son derece fazladır.
 • Bakım maliyeti düşüktür.
 • Kalınlığı genellikle 1.5-6.5 arasında değişir.

Çelik Kapı Avantajları

Lüks değil zorunlu bir ihtiyaç durumunda olan çelik kapılar, huzurlu ve konforlu bir şekilde yaşamamıza yardım eder. Bu kapılar gözünüzün arkada kalmasını engeller, güvenlik ile ilgili endişeleri azaltır.

Çelik Kapı Çeşitleri

Çelik kapı modelleri; kapıların boyutu, rengi, üzerindeki işlemeler, modeli ve kilit mekanizmaları doğrultusunda farklılık gösterir.

Kanat ağırlıkları, kullanılan menteşe sayısı, çelik kalınlığı ve çelik menşei, ısı yalıtım değerleri de bu ürünleri birbirinden ayırır.

Alarmlı, siyah, beyaz, dürbünlü, panjurlu çelik kapı; villa kapısı, özel tasarım çelik kapılar bunlardan bazılarıdır. Çiftlik evleri, müstakil evler ve yazlıklarda da kullanılan çelik kapılar, çift kanatlı ve tek kanatlı tasarımlara sahip ürünlerdir.

En yaygın bazı çelik kapı çeşitleri şöyle sıralanabilir:

Ahşap Kaplama Çelik Kapı

İsminden de anlaşılacağı üzere bu kapılar %100 çelikten değildir. Ahşap kaplama çoğu zaman orta bölümde kullanılır. Bazı kısımları da sac kaplamadan yapılır. Hafif çelik kapı modelleri içinde öne çıkan ahşap çelik kapılar, öteki modellere kıyasla daha az güvenlidirler. Fakat maliyetleri daha ucuzdur.

Ahşap kaplamaların yanı sıra Ceviz Rustik Kaplama, Laminant Kaplama ve Alpi Kaplama gibi çeşitlerden de yararlanılabilir.

Çelik Kapı Kilitleme Sistemleri Kale Kilit Çelik Kapı Fiyatları Akıllı Kilit

Camlı Çelik Kapı

Zarif görünümüyle ilgi uyandıran camlı çelik kapılar ses ve ısı yalıtımlıdır. Bunlar üst düzey kilit sistemiyle üretilir. O yüzden en sağlam çelik kapı modelleri arasında bulunur. Çizilmelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklı bir yapısı vardır.

Hazır Çelik Kapı

Bu kapıların imalatı çelik sacdan yapılır. Kalınlığı azdır. 90×200 cm veya buna yakın standart ölçülerde üretilir. Ekonomiktir fakat yeterince güvenli değildir. Üstelik hazır kapılar çoğu zaman duvar ölçülerine uymaz.

Aradaki boşluklar mecburen dolgu malzemesiyle veya tuğla ile doldurulur. Bu da ilerleyen süreçte kapının oynamasına, ek yerlerin çatlamasına yol açar.

Özel tasarım çelik kapılar bu riskleri ortadan kaldırır. Girişlerin ölçülerine göre üretim yapılacağı için ölçünün uymaması gibi bir ihtimâl yoktur.

3 Boyutlu Çelik Kapı

Bu ürünler de en modern çelik kapı türlerinden biridir. Bunlar, çelik malzemeye 3 boyutlu dijital baskı yapılmasıyla imâl edilir. Avrupa standartlarına uygun güvenlik sertifikaları bulunan bu modeller, üzerinde birbirinden renkli desenler taşır. Çiçek ve manzara desenleri, geometrik desenler buna örnektir. Tarzınıza göre farklı desenler yaptırmanız, baskı olarak özel bir resim tercih etmeniz de mümkündür.

Dış ve iç mekân kullanımına uygun bu kapılar, estetik ve dekoratif bir görünüm meydana getirir. Kullanıldığı ortama canlılık katar. Özellikle yazlık evlerde ve dağ evlerinde karşımıza çıkar.

İyi Bir Çelik Kapı Nasıl Olmalı?

 • Montajının terazide ve düzgün yapılması gerekir.
 • Takılacağı yerin ölçülerine göre imâl edilmelidir.
 • İzolasyon fitillerinin süngerimsi malzemeden yapılması kapanırken çok ses çıkarmasına ve ısı yalıtımının bozulmasına yol açar. Buna dikkat edilmelidir.
 • Kasa ve kanatta kullanılan cuntaların EPDM olması önemlidir.
 • Kanat yüzeyin ahşap giydirme olduğu çelik kapılar en az 12 santim MDF olmalıdır.
 • İç ve dış aksesuarlar paslanmaz kromdan yapılmalıdır.
 • Gözetleme dürbünü 180 derecelik geniş açılı olmalıdır.
 • Kilit sistemleri sabit millerle desteklenmelidir.
 • Menteşeler krom çelikten üretilmelidir.
 • Sac boyası olarak elektrostatik sac boyaları kullanılmalıdır.
 • Kanatların gövde kalınlığı 8 santimden ince olmamalıdır.
 • Kilit göbeği delinmeye dirençli bir yapıda tasarlanmalıdır.
 • Kilit karşılıkları takviyeli yapılarak dışarıdan müdahale riski ortadan kaldırılmalıdır.
 • Kasa sac kalınlığının 2 cm’den düşük olmaması şarttır.

Çelik Kapı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çelik kapı alırken dikkat edilecekler;

 • Dayanıklılığı, kasa kalınlığı, malzemesi ve kilit sistemi olarak özetlenebilir. Kasa kalınlığının en az 2 mm olması gerekir. Bu ne kadar fazlaysa, kapı o kadar dayanıklı demektir.
 • Kilidin yerleşeceği bölge çok sağlam olmalıdır. Aksi takdirde, kilidin sağlamlığı bir şey ifade etmeyecektir.
 • Anahtarın gireceği bölge hırsızların erişemeyeceği şekilde tasarlanmalıdır. Çelik kapı modellerinde bu bölgenin korunması için bir rozet sistemi yer alır. Bu sistem, yerinden çıkarılamayacak kadar sağlam olmalıdır.
 • Kapı nereye takılacak ise, oranın ölçüleri doğru bir biçimde alınmalı ve buna uygun bir seçim yapılmalıdır. Kapının büyük veya küçük gelmesi hâlinde onu kullanmak mümkün olmayacaktır.
 • Kapı kilidinin çelik bareller yardımıyla korunması büyük önem taşır. Barel zırhları kırılmayan tipte üretilmeli ve delinmeyi zorlaştırıcı bir yapıya sahip olmalıdır.
 • Çelik kapı sessizce kapanabilmelidir. Kapanış biçimi de kaliteyi gösteren en önemli unsurlardandır.
 • Modern çelik kapı arıyorsanız camlı çelik kapı modellerine yönelmeniz önerilir.
 • Aydınlık bir görüntü istiyorsanız beyaz çelik kapılar sizin için uygundur.
 • Kişisel zevklerinizi yansıtan bir tasarım kullanmayı tercih edecekseniz 3 boyutlu modeller işinizi görecektir.
 • İleride kapının tasarımını değiştirebilirim.’ Diye düşünüyorsanız modüler yapıda bir çelik kapı satın almalısınız. Bunların dış kaplamaları isteğe göre değiştirilebilir. Böylelikle evinize hiçbir zarar vermeden, kapınızı komple yenilemeye gerek kalmadan farklı bir tasarım kullanabilirsiniz.
 • En iyi çelik kapı modelleri gerekli sertifikalara sahiptir. (EN 1627 AB Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikası vb.) Bu sertifikalar, çelik kapı güvenliğinin denetlendiğini ve onaylandığını gösterir. Bu sertifikanın dışında TSE belgesi aranır.Güvenlik derecesine bakılmalıdır.
 • Çelik kapılar Class 1-6 olarak sınıflandırılır. 1 en düşük derecedir, bu tür kapılar en kolay açılan kapılardır. 6 ise en yüksek derece olup; bunlar açılması en zor çelik kapı modelleridir.
 • En sağlam çelik kapı modellerinde çift contalama sistemi bulunur. Bu mekanizmaya sahip çelik kapılar ses geçirmez, mükemmel bir yalıtım sunar.
 • Kapının kasası esnemeyen bir yapıda olmalıdır. Kasa ile kapı arasındaki boşluğun 4-5 mm’den daha fazla olmaması gereklidir. Eğer fazla olursa, kapıyı manivelayla açmak kolaylaşır.
 • Kapıyı hangi firmadan satın alacaksanız, esneme konusunu ve boşluk payını mutlaka danışmalısınız.

Çelik Kapı İhtiyaçlarına Modern Çözümler

Çelik kapı bir defa alacağınız ve ömür boyu kullanacağınız bir üründür. Bu nedenle en sağlam çelik kapı modelini bulmanız, güvenilir ve profesyonel bir firmadan alım yapmanız gerekir.

Çelik kapı sistemleri alanında yenilikçi teknolojileriyle faaliyet gösteren Çelik Kapı Fiyatları firmamız, bu alandaki beklentilere nitelikli ürünleri sayesinde cevap verir.

İstanbul çelik kapı firmaları içerisinde ön plana çıkan Çelik Kapı Fiyatları; ‘işimizi sağlam yapıyoruz, işinizi sağlama alıyoruz!’ sloganını temel alır.

Uygun fiyat, üstün kalite anlayışını bütün hizmetlerine yansıtan firma, bünyesinde her zaman en iyi çelik kapı ürünlerini barındırır. İstanbul’un tüm ilçelerinde ücretsiz keşif, nakliye ve montaj hizmeti sunan Çelik Kapı Fiyatları, müşterilerine zamandan ve paradan kazandırır.

Geniş üretim kapasitesine sahip çelik kapı fabrikası ile bütün talepleri kusursuz bir şekilde karşılayan firma, sektörünün öncü isimlerinden biridir.

Standart ölçülerde çelik kapı imalatı gerçekleştiren firma, özel tasarım çelik kapılar da üretir.

Birinci sınıf malzemelerden garantili çelik kapı üretimi yapan Çelik Kapı Fiyatları markası, üstün kaliteyi müşteri memnuniyetine dönüştürür. Satış öncesi ve sonrası kesintisiz destek veren firma, olası teknik problemlerde her zaman müşterilerinin yanındadır.

Siz de ihtiyacınıza yönelik  çelik kapı modelleri ile yaşam alanlarınızı güvence altına almak için Çelik Kapı Fiyatları’nı tercih edebilirsiniz. Aradığınız profesyonel çözümlere düşük maliyet ile sahip olabilir, evinizi ve iş yerinizi olası tehlikelerden en sağlam çelik kapı çeşitleri ile koruyabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Camlı Çelik Kapı Fiyatları 006” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Kocaeli Villa Kapısı Fiyatları Uncategorized

Kocaeli Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Kocaeli Villa Kapısı: Özel Üretim Modelleri ve Fiyatları Kocaeli Villa sahipleri için güvenlik ve estetik [...]

Bozkurt Çelik Kapı

Bozkurt Çelik Kapı

Bozkurt Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Bozkurt Çelik Kapı Bozkurt çelik [...]

Şaşkınbakkal Çelik Kapı

Şaşkınbakkal Çelik Kapı

Şaşkınbakkal Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Şaşkınbakkal Çelik Kapı Şaşkınbakkal çelik [...]

Hasköy Çelik Kapı

Hasköy Çelik Kapı

Hasköy Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Hasköy Çelik Kapı Hasköy çelik [...]

Tarabya Villa Kapısı Fiyatları

Tarabya Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Tarabya Villa Kapısı: Özel Üretim Modelleri ve Fiyatları Tarabya Villa sahipleri için güvenlik ve estetik [...]

Beşiktaş Çelik Kapı Modelleri

Beşiktaş Çelik Kapı

Beşiktaş Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Beşiktaş Çelik Kapı Beşiktaş çelik [...]

Karaköy Çelik Kapı

Karaköy Çelik Kapı

Karaköy Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Karaköy Çelik Kapı Karaköy çelik [...]

Caddebostan Çelik Kapı

Caddebostan Çelik Kapı

Caddebostan Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Caddebostan Çelik Kapı Caddebostan çelik [...]

Merter Çelik Kapı

Merter Çelik Kapı

Merter Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Merter Çelik Kapı Merter çelik [...]

Dudullu Çelik Kapı

Dudullu Çelik Kapı

Dudullu Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Dudullu Çelik Kapı Dudullu çelik [...]

Bodrum Villa Kapısı Fiyatları

Bodrum Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Bodrum Villa Kapısı: Özel Üretim Modelleri ve Fiyatları Bodrum Villa sahipleri için güvenlik ve estetik [...]

Bahçeşehir Villa Kapısı Fiyatları

Bahçeşehir Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Bahçeşehir Villa Kapısı: Özel Üretim Modelleri ve Fiyatları Bahçeşehir Villa sahipleri için güvenlik ve estetik [...]

İletişim

Topçular Mahallesi Eyüpsultan Bulv. No:59/B
Eyüpsultan- İstanbul

Telefon:      +90 212 674 58 39

Whatsapp: +90 542 248 52 92

E mail: destek@celikkapifiyatlari.com.tr