Modern Villa Kapısı Fiyatları 326

Kişiye Özel Tasarım Villa Kapısı Modelleri

Avrupa Birliği Standartlarında Isı ve Ses Yalıtımı.

25 Günde Özel Üretim

Kredi Kartına Taksit Seçenekleri

Ücretsiz Keşif Ücretsiz Montaj

10 yıl Garanti

Fiyatlar Ölçüye Göre Belirlenmektedir.

Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin

emir-celik-kapi-iletisim-hatti-musteri-destek-hatti-villa-kapisi-whatsapp-siparis-hatti

 • Kapı kasaları 2 mm Ereğli 1. Sınıf Sac ile üretilmiştir.
 • Kasaların iç kısımları, kilit ve menteşe bölgelerinde ekstra güçlendirme için 4mm sac kullanılmıştır.
 • Kapının hareketli bölümü (kanat), 2 mm yekpare sac (1 mm + 1 mm kutu şeklinde) ile üretilmiştir. Bu kanat bölümü içerisine 150 yoğunlukta taş yünü ile doldurulmuştur.
 • Kapının hareketli kanatları 9 cm kalınlığındadır ve ağırlıkları ortalama olarak 90-100 kg'dır.
 • Kapılar hava sirkülasyonunu engelleme özellikli çift conta ile üretilmiştir. Bu, evin içi ile dışındaki hava akışını tamamen keser.
 • Kapı menteşeleri, 3 Adet 20'lik bilyalı menteşe kullanılarak yapılmıştır.
 • Kilit sistemi, 14 farklı noktadan kilitleme özelliği sunan Kale Merkezi Kilit sistemidir.
 • Kullanılan tüm aksesuarlar 304 krom paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

Ferforje Villa Kapısı Modelleri Villa Kapıları Villa Kapısı Fiyatları (1)
Ferforje Villa Kapısı Modelleri Villa Kapıları Villa Kapısı Fiyatları (1)

Villa Kapısı

İnsanların temel ihtiyaçlarının başında gelen barınma ihtiyacı sonucunda ortaya çıkan meskenler, başta kişilerin maddi özelliklerine göre farklı şekillerde değişkenlik göstermektedir. Apartman dairesi, rezidans, müstakil ev ve villa gibi farklı özelliklerde ve şekillerde olmaktadır. Ancak çeşidi ne olursa olsun bir evin sorunsuz olması için farklı faktörler gerekmektedir. Özellikle korunma ihtiyacı sonucunda ortaya çıkan dış kapılar önem arz etmektedir. Villa sahipleri için önemli bir konumda olan villa kapıları, farklı şekillerde ve formatlarda olmaktadır. Özellikle gösterişli olmalarıyla dikkat çeken bu kapılar farklı maddelerden yapılmaktadır. Villa kapısı yaptırmak ise üretim sürecinden itibaren alıcıların isteklerine yönelik şekillenmektedir.

Villa Kapısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Villa kapıları çelik kapı ile aynı mantıkta üretilse bile özünde bazı farklılıklar bulunmaktadır. Çelik kapılar daha çok bina içi kullanımına uygun üretilmektedir. Bu yüzden villa kapılarının yağmur, güneş gibi dış etkenlerden korunması için daha dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Villa kapısı seçimi yaparken ise dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

 • En önemli nokta, villa kapısının tamamen kapının takılacağı yerin ölçüsüne göre özel olarak üretilmesidir.
 • Villa kapıları dışarıdan gelen yağmur, güneş, kar gibi dış etkenlere fazlasıyla maruz kalacağı için kullanılan malzemelerin dış etkenlere tam dayanaklı olması gerekmektedir.
 • Diğer bir önemli nokta ise villa kapısının sağlamlığı olacaktır.

Villa Kapıları Güvenilir Mi?

Villa kapısı almak isteyen alıcıların özellikle önem verdiği bir nokta kapının gösterişli olmasıdır. Fakat villa kapılarının dekorasyonu kadar önemli olan bir diğer nokta ise villa kapılarının güvenilir olmasıdır. Villa kapılarının güvenilir olması için villa kapısının kalınlığı ve kilit sistemi önemlidir. Kilit sisteminin kaliteli malzemeden yapılması gerekmektedir.

Villa Kapıları Dış Etkenlere Dayanıklı Mı?

Villa kapıları dış etkenlere fazlasıyla maruz kalmaktadır. Bu yüzden villa kapılarının dış etkenlere dayanıklı malzeme ile üretilmesi gerekmektedir. Villa kapıları ise alüminyum kompozit ve kompakt lamine ve ahşap kaplama ile dış etkenlere dayanıklı hale getirilmektedir. Alüminyum kompozit ve kompakt lamine kaplama yapılan villa kapılarında ise kullanılan malzeme düz olduğu için ortaya çıkan modeller düz ve çizgili modellerle sınırlıdır. Bu sebepten kaynaklı olarak da ahşap kaplama gibi villa kapıları daha fazla tercih edilmelidir. Ahşap kaplama villa kapıları yağmura ve suya tam dayanıklıdır. Fakat güneş ışınları konusunda aynı korumaya sahip değildir. Bu yüzden ahşap kaplama villa kapılarının üzerine koruyucu vernik kullanılmalıdır. Bu sayede dış etkenlerden bir ömür boyu korunmak mümkündür.

Villa Kapısı Fiyatları Ne Kadar?

Villa kapısının boyutu, yapılacağı malzeme, seçilen model ve kullanılacak olan dış kaplama malzemesine göre villa kapıları, üretim aşamasında farklılıklar göstermektedir. Villa kapılarının üretiminde gerçekleşen bu farklılıklar ise alıcılara net bir fiyatlandırma bilgisi sunmamaktadır. Villa kapısı fiyatları kapının ölçüsü başta olmak üzere pek çok değişkene bağlı olarak her villa kapısı siparişi için özel olarak hesaplanmaktadır. Aynı model ve aynı ölçüdeki bir villa kapısı dış yüzeyinde kullanılan kaplama malzemesine bağlı olarak fiyat farklılığı gösterebilmektedir.

Villa Kapısı Ölçüleri Nasıl Olmalıdır?

Normal çelik kapılardan farklı olarak daha gösterişli olan villa dış kapıları için net bir ölçü vermek zordur. Villa kapısının yapılacağı alanın genişliği, villa kapısının ölçüsünü belirleyen temel etkendir. Fakat ortalama olarak 90-95 cm genişliğe sahip olan çelik kapılara benzerlikte villa kapıları bulunmaktadır. Villa kapılarının çelik kapılardan ayrılması için önerilen genişlik ise daha fazla olmalıdır. 1 kapı ve bir küçük yavru kanattan oluşan villa kapısı modelleri minimum 130 cm genişliğe sahip olmalıdır. Diğer yandan bir kapı ve iki tarafında sabit kanatları bulunan villa kapıları için minimum genişlik 165 cm olmalıdır. Verilen ölçülere dış pervazlar dahil olmayıp iç ara boşlukları baz alınmıştır.

Kompozit Villa Kapısı Modelleri Villa Kapıları Villa Kapısı Fiyatları (1)
Kompozit Villa Kapısı Modelleri Villa Kapıları Villa Kapısı Fiyatları

Kompozit Villa Kapısı Modelleri

Villa kapısı gösterişli tasarımı ve dayanıklı yapısı sayesinde estetiği güvenlikle buluşturur. Firmamız tarafından üretilen bütün villa kapılarının iç aksamı çelikten meydana gelir. Ahşap kaplama, kompakt lamine kaplama ve kompozit kaplama gibi çeşitlerle modern villa kapısı ihtiyaçlarına yanıt veren firmamız, üstün kalitesini tüm ürünlerinde ortaya koyar. Çelik kapı sektörünün öncü markalarından biri olan Çelik Kapı Fiyatları, yaşam alanlarına yenilik ve güven katmak isteyenlerin doğru adresidir.

Villa Kapısı Özellikleri

Kapı, bir mekânı gösterişli ve konforlu hâle getiren ilk unsurdur. Misafirleriniz, evinizi önce girişiyle değerlendirir. Ayrıca kapı, yapı güvenliğinde ilk adımdır. Evin hırsızlardan ve çevresel faktörlerden muhafaza edilmesini sağlar. Bu nedenle kullanılacak kapının iyi bir tasarıma ve sağlam bir yapıya sahip olması önem taşır.

Villa kapıları genellikle dış mekânlarda güneşe ve yağmura maruz kalır. Bu nedenle dış kaplamaları, kötü hava şartlarından zarar görmeyecek biçimde sağlam yapılır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz kompakt lamine ve kompozit kaplama villa kapısı modelleri çevresel etkenlerden olumsuz etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler 10 yıl garanti ile sunulur. Ahşap kaplama villa kapıları ise 2 yıl garantilidir.

Öte yandan Çelik Kapı Fiyatları tarafından tasarlanan villa kapıları akıllı teknolojilerle uyumludur. Gelişmiş kilit sistemleri, iris ve parmak izi tanıma gibi mekanizmalardan yararlanılır. İsteğe bağlı olarak şifreli kapı sistemleri ve kartlı geçiş sistemleri de uygulanabilir.

Yüksek verimlilik, stabilite, korozyon direnci, ses yalıtımı, ısı yalıtımı gibi özelliklerle donatılan villa kapısı çeşitleri, soğuğu ve sıcağı evinizin dışında tutar. Böylelikle her mevsim konforunuzdan ödün vermezsiniz. Bu, klima tertibatından ve kaloriferden kaynalı pahalı enerjiden de tasarruf etmenize imkân tanır. İklim korumasında payınız olur. Her hava koşulunda her zaman üst düzey yalıtım sağlayan villa kapıları, konfor kaybının önüne geçer; evinizi cereyan ve yağmur gibi etmenlerden korur. Villaların hem girişinde hem de içerisinde kullanabileceğiniz farklı kapı çeşitleri Çelik Kapı Fiyatları farkıyla beklentileri karşılar. Genel dekorasyonunuza ve tarzınıza uygun özel villa çelik kapısı üretimi yapan Çelik Kapı Fiyatları, yaşam alanlarınızın değerini ve prestijini artırır. Minimum 2 mm kalınlığındaki çelik panellerle üretilen bu kapılar, kilit sistemleriyle daha da güçlendirir. Neme, yağmura, UV ışınlarına dayanıklı olan villa kapısı modellerimiz uzun yıllar boyunca ilk günkü hâlini korur.

Villa Kapısı Fiyatları

Fiyatlandırma kapının yapımında kullanılan malzemelerin niteliğine, oranına, kapıda kullanılan malzemelerin marka ve modeline göre değişir. Ayrıca kapının boyutları, genişliği, kalınlığı gibi faktörler de fiyata etki eder. Hazır çelik villa kapıları daha az maliyet gerektirir fakat bunların koruma seviyesi daha düşüktür. Özel villa kapıları kullanılacağı alanın ölçülerine göre tasarlanacağı için hem görünüm hem de fonksiyonellik bakımından en avantajlı seçenektir. Uygun villa kapısı fiyat alternatifleri ile müşterilerine kolaylık sağlayan firmamız, bütçe dostu ve nitelikli ürünleriyle ihtiyaçlara yanıt verir. Ekonomik fiyatı üst düzey kalitesiyle buluşturan Çelik Kapı Fiyatları, bu alanda modern ve güvenilir çözüm ortağınızdır.

Villa Kapısı Modelleri Villa Kapıları Villa Kapısı Fiyatları (1)
Villa Kapısı Modelleri Villa Kapıları Villa Kapısı Fiyatları

Villa Kapısı Çeşitleri

Villa kapısı modelleri; kapıların rengi, boyutu, üzerinde bulunan işlemeler, kilit mekanizması ve benzeri faktörlere göre değişir. Menteşe sayısı, çelik menşei ve kalınlığı, ısı yalıtım değerleri, kanat gövde sacı, kanat iç yapısı ve çerçevesi, kanat ağırlığı gibi hususlar da bu kapıları birbirinden farklı kılar. Panjurlu, kameralı, dürbünlü, alarmlı, beyaz, siyah, renkli pek çok villa kapısı bulmanız mümkündür. Ahşap kaplama çelik kapılar ucuz maliyeti ve hafif yapısıyla tercih sebebi olurken; Ceviz Rustik Kaplama, Laminant Kaplama ve Alpi Kaplama vb. çeşitler de karşımıza çıkar.

Camlı villa kapısı modelleri ise zarif görüntüsüyle dikkat çeker. Isı ve ses yalıtımına sahip olan bu modeller darbelere ve çizilmelere karşı dirençlidir.

3 boyutlu villa kapısı çelik malzeme yüzeyine dijital baskı uygulanarak üretilir. Rengârenk desenlere sahip bu modeller dekoratif bir görünüm oluşturur, mekâna canlılık kazandırır.

Dış cephe villa kapıları; villa garaj kapısı, giriş kapısı, bahçe kapısı, yaya kapısı gibi türlere ayrılır. İç cephe villa kapıları ise odaların girişlerinde kullanılır.

Bildireceğiniz ölçüler ve tasarım tercihleriniz doğrultusunda özel üretim yapan firmamız, villa kapısı modelleri konusunda zengin çeşitlilik sunar. İstanbul içi tüm ilçelere ücretsiz keşif, nakliye ve montaj hizmeti veren firmamız ürünlerini Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına da ulaştırır. Adrese kargo imkânıyla hızlı teslimat avantajı sağlayan firmamız, hizmet ağını daima geniş tutar.

Üretimi yapılan villa kapısı modelleri Avrupa standartlarına uygundur. EN 1627 AB Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikası bulunan villa kapılarımız 6 Class derecesinde en üst güvenlik düzeyine sahiptir. Çift contalama sistemiyle kusursuz bir yalıtım sunan villa kapısı modelleri, şık tasarımı ve işlevsel özellikleri bir araya getirmiştir.

Siz de göz kamaştıran, dayanıklı ve son teknoloji ürünü bir villa kapısı ile daha huzurlu bir yaşama kapı aralayabilirsiniz. Lüks villa kapısı modelleri ile evinizde ihtişamlı bir görünüm yakalayabilirsiniz. İstediğiniz ölçü, model ve özellikler doğrultusunda en uygun fiyat teklifini firmamızdan alabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Modern Villa Kapısı Fiyatları 326” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Uskumruköy Çelik Kapı

Uskumruköy Çelik Kapı

Uskumruköy Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Uskumruköy Çelik Kapı Uskumruköy çelik [...]

Florya Çelik Kapı Florya Villa Kapısı Fiyatları

Florya Çelik Kapı

Florya Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Florya Çelik Kapı Florya çelik [...]

Çamlıca Çelik Kapı

Çamlıca Çelik Kapı

Çamlıca Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Çamlıca Çelik Kapı Çamlıca çelik [...]

Atakent Çelik Kapı

Atakent Çelik Kapı

Atakent Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Atakent Çelik Kapı Atakent çelik [...]

Kayışdağı Çelik Kapı

Kayışdağı Çelik Kapı

Kayışdağı Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Kayışdağı Çelik Kapı Kayışdağı çelik [...]

Kumburgaz Çelik Kapı

Kumburgaz Çelik Kapı

Kumburgaz Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Kumburgaz Çelik Kapı Kumburgaz çelik [...]

Kıraç Çelik Kapı

Kıraç Çelik Kapı

Kıraç Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Kıraç Çelik Kapı Kıraç çelik [...]

Haramidere Çelik Kapı

Haramidere Çelik Kapı

Haramidere Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Haramidere Çelik Kapı Haramidere çelik [...]

Çatalca Çelik Kapı Modelleri

Çatalca Çelik Kapı

Çatalca Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Çatalca Çelik Kapı Çatalca çelik [...]

Çatalca Villa Kapısı Fiyatları

Çatalca Villa Kapısı Modelleri Fiyatları

Çatalca Villa Kapısı: Özel Üretim Modelleri ve Fiyatları Çatalca Villa sahipleri için güvenlik ve estetik [...]

Paşabahçe Çelik Kapı

Paşabahçe Çelik Kapı

Paşabahçe Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Paşabahçe Çelik Kapı Paşabahçe çelik [...]

Anadolu Kavağı Çelik Kapı

Anadolu Kavağı Çelik Kapı

Anadolu Kavağı Çelik Kapı – Çelik Kapı Modelleri Fiyatları ve Sipariş Anadolu Kavağı Çelik Kapı [...]

İletişim

Topçular Mahallesi Eyüpsultan Bulv. No:59/B
Eyüpsultan- İstanbul

Telefon:      +90 212 674 58 39

Whatsapp: +90 542 248 52 92

E mail: destek@celikkapifiyatlari.com.tr